Wszystkie prace piszemy od podstaw
Strona główna Napisz maila

Współpraca zaczyna się najczęściej od wyceny pracy. Koszt pracy, jaki wyniesie nas nasza praca magisterska zależy głównie od tematu naszej pracy oraz od ilości czasu, jaką dajemy osobie lub firmie na jej napisanie. Zlecenie należy sformułować najbardziej precyzyjnie jak to tylko możliwe. Powinniśmy podać przede wszystkim objętość pracy, jakiej oczekujemy. Ważnym czynnikiem, który wpłynie na współpracę oraz wycenę jest także istnienie planu pracy. Posiadając plan pracy znacznie ułatwiamy wykonanie usługi. Nie każdy go jednak ma. Wtedy go układamy.

 

Pisanie prac magisterskich i licencjackich

Wszyscy pracownicy naszej firmy ukończyli studia wyższe - był to jeden z warunków przyjęcia do pracy, nie przyjmowaliśmy studentów, nawet osób na ostatnich latach studiów. Uważamy, że osoba, kóra nie napisała jeszcze własnej pracy magisterskiej nie powinna zabierać się za pisanie prac innych.

Jakie ukończyli studia?

Najróżniejsze. Począwszy od bankowości na zarządzaniu skończywszy. Zlecają nam Państwo pisanie prac z wielu różnych dziedzin, to i z najróżniejszych dziedzin musimy mieć specjalistów.

Poniżej kilka uwag ogólnych o pisaniu pracy.


Jeżeli przygotowujecie się do napisania pracy na okreœlony temat lub analizujecie konkretny problem związany z przygotowaniem pracy, to zanim zaczniecie przygotowania upewnijcie się, że rozumiecie istotę zagadnienia. Problem pracy powinien zostać przemyœlany na tyle, abyœcie mieli pewność, że wasze poszukiwania idą we właœciwym kierunku. Temat oryginalny często wiąże się z brakiem literatury. Poszukiwanie oryginalności za wszelkš cenę może zemœcić się na autorze pracy - nikt togo nie oczekuje od pracy magisterskiej, a jej pisanie może niebezpiecznie się przedłużyć. Często brak literatury oznacza, że problematyka przyszłej pracy ma marginalne znaczenie i leży raczej na poboczach danej dyscypliny. Gdy łatwo znaleŸć literaturę, wówczas - z drugiej strony - istnieje niebezpieczeństwo, że problematyka pracy może być banalna i trywialna.

Niezbędnym elementem fazy przygotowawczej jest tzw. kwerenda biblioteczna (poszukiwanie powiązanych z problemem prac zwartych i artykułów za ostatnie 10 lat). Pozwala ona na orientację, gdzie i co napisano na interesujący nas temat oraz gdzie znajdują się zródła. Można w tym celu wykorzystać Internet oraz publikacje elektroniczne, zawierające streszczenia prac.

Innym niezbędnym elementem jest przypomnienie sobie wiadomości z metodologii badań, technik badawczych i metod statystycznej analizy danych. Wiadomości te pozwolą bowiem na wstępne określenie, w jaki sposób można badać interesujące nas zjawisko oraz w jaki sposób można weryfikować stawiane hipotezy.

Faza przygotowawcza zajmuje zazwyczaj 1/4 do 1/3 czasu, przeznaczonego na przygotowanie pracy magisterskiej. I choć przyjęte w niej rozwišzania nie zawsze mają charakter rozstrzygający (ostateczny), to w znaczšcy sposób przyœpieszają pózniejsze pisanie pracy.

Jakie prace piszemy

 

Przede wszystkim piszemy prace dłuższe, czyli prace magisterskie, licencjackie, podyplomowe.


Co piszemy?


• prace magisterskiej
• prace podyplomowe
• prace dyplomowe
prace licencjackie
• prace inżynierskie
• prace zaliczeniowe
• prace semestralne
• prace kontrolne
• prace roczne

  Gwarancja | Linki | Kontakt Solidni | Najlepsze prace 2012 Najlepsze prace. All rights reserved